Opinie naszy klientów

Z Damianem Górą z WebTroter.pl współpracuję od początku 2014 roku w zakresie wtyczek do systemu WordPress. Damian tworzy przejrzysty, dobrze udokumentowany kod, którego jakość oceniam na bardzo dobrą.

Niezmiernie ważne jest również to, że Damian jest osobą pełną pasji do tworzenia rozwiązań dla systemu WordPress, co przekłada się na jego zaangażowanie, wnikliwą analizę i gotowość do rozwiązywania stawianych przed nim wyzwań.

Zdecydowanie polecam współpracę z Damianem, nie tylko ze względu na bardzo dobre umiejętności techniczne, ale również ze względu na niezawodny kontakt i solidność w realizowaniu projektów.

Michał Jaworski, BetterProfits

Z usług Firmy Webtroter korzystamy w realizowaniu naszych projektów opartych na bazie WordPress. Dość długo szukaliśmy odpowiedniej firmy, która okazała się właściwa do realizacji naszej witryny dla sportowców: www.athletbook.com.

Realizacja naszych kompleksowych projektów i funkcjonalności przy współpracy z Firmą Webtroter okazała się strzałem w dziesiątkę - solidne wykonanie zleceń, bardzo dobra dokumentacja techniczna oraz wykonanie prac na omówiony czas potwierdziły nasz wybór. Jest to bardzo kompetentna firma znająca się jak mało kto na WordPress-ie. Gorąco polecamy i dziękujemy za dotychczasowe realizacje!

Peter Neumann, Innovative Systems UG